Публікації

Показано дописи з листопад, 2017

Перевір себе!

Зображення
Перевір свої знання Вправа 1  https://learningapps.org/watch?v=p5ws86r0317 Вправа2.  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefb8QgsvjR52Ugvsa60I-CNKelCTOtsyOCmy1ixcNvPw-pBw/viewform

Список рекомендованих посилань

Список рекомендованих посилань Костюченко О. В. Педагогічні технології електронного та мережевого навчання на основі системи ефективних уроків [Електронний ресурс] / О. В. Костюченко. – 2016. – Режим доступу до ресурсу: http://mymathworld4.blogspot.nl/p/blog-page_81.html . Левинець Г. М. Нестандартний урок [Електронний ресурс] / Г. М. Левинець. – 2013. – Режим доступу до ресурсу: http://klasnaocinka.com.ua/uk/article/nestandartnii-urok-2.html. Михалевич В. М. Найпростіші тригонометричні рівняння [Електронний ресурс] / В. М. Михалевич, А. Ф. Дода. – 2007. – Режим доступу до ресурсу: http://posibnyky.vntu.edu.ua/muh_2/9.htm . Позакласна робота з математики [Електронний ресурс]. – 2009. – Режим доступу до ресурсу: http://npu.edu.ua/!e-book/book/html/D/ikpp_kpp_Matematuka%201/180.html . Попова Л. М. Використання сучасних методів навчання у процесі викладання математики та інформатики [Електронний ресурс] / Л. М. Попова. – 2014. – Режим доступу до ресурсу: http://timso.koi...

Список використаної літератури

Список використаної літератури 1. Бабенко С.П. Усi уроки алгебри і початків аналізу. 11 клас. ІІ семестр. Академічний рівень. // Бабенко С.П. - Харків: Основа, 2011. - 253 с. 2. Гальперіна А.Р. Алгебра і початки аналізу. 10 клас. Профільний рівень: Збірник завдань для контролю знань / А.Р. Гальперіна, і. О. Золотарьова. — Х.: Вид-во «Ранок», 2010. — 176 с. 3. Істер О.С. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики - 11 клас // О.С. Істер, О.І. Глобін, І.Є. Панкратова - К.: Центр навч.-метод. літератури,2011.-112с. 4. Кожеуров П.Я. Курс тригонометрии для техникумов / П.Я. Кожеуров. - М. : Гос. изд-во техн.-теорет. лит., 1953. - 296 с. 5. Кожеуров П.Я. Тригонометрія. 6-е видання / П.Я. Кожуров. - М. : Гос. изд-во «Физ.-мат. литературы», 1961. - 329 с. 6. Кожеуров П.Я. Тригонометрія. 7-е видання / П.Я. Кожуров. - М. : Гос. изд-во «Физ.-мат. литературы», 1963. - 342 с. 7. Математичні олімпіадні змагання школярів України:2007-2008 та 2008-2009: За ред. ...

Відео-уроки

Зображення
Відео-уроки на тему: "Тригонометрія" Основи тригонометрії  Використання тригонометричних функцій  Використання тригонометричних функцій. Частина 2. Графіки тригонометричних функцій Тригонометричні ттожності Тригонометричні тотожності. Частина 2.

Видатні особистості

Зображення
Видатні особистості Давид Гільберт  (1862-1943)        Математик-універсал, ім'я якого зустрічається майже в усіх розділах сучасної математики. В 1900 р. на Всесвітньому математичному конгресі (Париж) Гільберт сформулював 23 важливі математичні проблеми, вирішення яких, на його думку, сприяло б подальшому розвитку математики. "Ми, математики, часто оцінюємо свої успіхи міркою того, які з Гільбертових проблем пощастило досі розв'язати",- сказав відомий математик Г. Вейль. На сьогоднішній день розв'язано 21 проблему із його списку, тобто математикам XXI століття належить завершити почате і відкрити перед собою нові горизонти.      Піфаго́р  ( дав.-гр.   Πυθαγόρας ,  570 до н. е. ,  Сідон  —  497 до н. е. ,  Метапонт ) — давньогрецький  філософ , релігійний та політичний діяч, засновник  піфагореїзму , який став легендою і джерелом дискусій уже в стародавні часи. У 306 р. до ...

Конспект уроку

Зображення
Тема уроку: Тригонометричні тотожності. Мета: домогтися засвоєння учнями означень синуса, косинуса, тангенса і котангенса гострого кута прямокутного трикутника та їх властивостей; розглянути тригонометричну тотожність та наслідок із неї; формувати вміння перетворювати тригонометричні вирази за допомогою тригонометричних тотожностей. Тип уроку : засвоєння вмінь та навичок. Наочність та обладнання: конспект 21. Хід уроку I. Організаційний етап II. Перевірка домашнього завдання Розв'язання письмових завдань домашньої роботи перевіряється за готовими рисунками до домашніх задач. Засвоєння змісту теорії, вивченої на попередньому уроці, проводиться у формі математичного диктанту. Математичний диктант Варіант 1 Варіант 2 1 Закінчіть речення: «Косинусом гострого кута прямокутного трикутника називається...» Запишіть, використовуючи позначення: косинус 60° дорівнює . 2 Запишіть, використовуючи позначення: косинус кута 45° наближено дорівнює ....